Виробник Cool For School

Торгова марка Cool For School - це різноманітні яскраві товари для навчання, дитячої творчості, красиві сучасні й модні вироби з текстилю для школи, прогулянок, спорту. Уся продукція бренду відповідає європейським екологічним стандартам, є абсолютно безпечною для дітей, довкілля. А принти з популярними серед підростаючого покоління зображеннями роблять шкільний процес більш цікавим та захопливим.

Спектр яскравих товарів для навчання

Багатий і різноманітний асортимент Cool For School на українському ринку представлений наступними категоріями:

  • продукція паперова,
  • приладдя для письма,
  • товари для творчості,
  • ранці, рюкзаки, сумки, пенали.

Якісні вироби для учнів за доступною ціною

У категорії паперової продукції варто виділити записники, шкільні й робочі зошити, учнівські щоденники, альбоми для малювання, набори кольорового картону, паперу з різною кількістю аркушів, дитячі ножиці, у тому числі з фігурними лезами (хвилястими, зигзагоподібними), на пружині, з лінійкою. Ергономічні пластикові ручки, звичайні або у формі дельфіна, метелика тощо, зручні для дітей.

Широкою є лінійка гумок, які відзначаються неординарним, захопливим дизайном:

  • незвичайні, у формі кумедних предметів,
  • розбірні, тематичні (космос, динозаври, морський світ, транспорт тощо),
  • гумки-насадки на чорнографітні олівці.

Група текстилю

Одним із найважливіших атрибутів шкільного життя є рюкзак. Саме в ньому учень транспортує підручники, зошити. Виробник Cool For School не залишився осторонь від забезпечення сучасної молоді такою потрібною продукцією. Для комфортного навчання також представлені сумки для взуття, прикрашені зображеннями улюблених героїв мультиків, фільмів, серіалів, логотипами популярних спортивних команд, університетів.

Порадує дітей і лінійка пластикових закладок, які не тільки допомагають "запам'ятати" потрібне місце в книзі, не завдавши їй шкоди, а й заряджають позитивом і піднімають настрій завдяки актуальному дизайну.

Дана торгова марка – надійний помічник в організації комфортного, безпечного й ефективного  навчання, наповненого позитивними емоціями.