Виробник Decola

Тим, хто не уявляє життя без творчості, напевно знайомий бренд Decola. Адже продукція цієї торгової марки, завдяки постійному оновленню, здатна задовольнити потреби майстра в будь-якій сучасній і традиційній художній техніці різної складності: від малюнка й скрапбукінгу до розпису по тканині, склу, кераміці. 

Високий рівень популярності продукції досягається насамперед контролем за якістю асортименту, а також величезним вибором товарів для творчості.

Популярність і різноманіття акрилових фарб

Попитом серед художників-початківців і професіоналів користуються різні види акрилових фарб серії Decola: матові, глянцеві, перламутрові, "металік", інтерферуючі, вітражні, для тканини, скла.

Кожен, хто хоче творити, може підібрати для себе саме те, що дозволить втілити художню фантазію, яскраві емоції. Слід тільки визначитися, якого ефекту Ви бажаєте досягти – і тоді приступати до вибору фарби.

Переваги різних фарб від Decola

Матові прекрасно лягають на будь-яку поверхню, чудово висихають, стійкі до води. Глянцеві також підходять для полотна, паперу, картону, дерева, металу, шкіри. А після висихання набувають рівномірного блиску. Крім цього, обидва різновиди легко та якісно змішуються між собою, що дає змогу передати найтонші відтінки.

Перламутрові не тускніють і переливаються після висихання. Найбільший зоровий ефект від флуоресцентних досягається під впливом ультрафіолетових променів ламп.

Особливістю фарб "Металік" є здатність змішуватися з традиційними художніми матеріалами. Це дозволяє досягати несподіваних фактурних ефектів. Також "металік" стійкий до світла, атмосферних впливів.

Популярністю серед художників-декораторів, дизайнерів інтер'єру користуються інтерферуючі фарби. Вони змінюють відтінок і колір залежно від куту зору.

Розпис нетрадиційних поверхонь

Для роботи з прозорими предметами були створені вітражні фарби, які відрізняються незрівнянним блиском.

Особливу групу складає продукція серії Decola, призначена для специфічних поверхонь: тканини (натуральної та синтетичної), скла, у тому числі органічного, кераміки, порцеляни, пластику, металу. Лінійка представлена фарбами й контурами. Цей матеріал термостійкий, не піддається атмосферному впливу, не змивається водою й надає речам неповторного вигляду.

Decola – відмінні фарби для відмінного результату!