Виробник Edding

Місце торгової марки Edding на ринку маркерів

Компанія Edding, як один із сучасних провідних виробників маркерів, продає свою продукцію в багатьох країнах світу вже більше 40 років. Історія бренду розпочалася в 1960 році з випуску маркера Edding №1, коли пан Еддінг і Ледерманом запустили своє виробництво. Їхній перший легендарний продукт став попередником і родоначальником цілого покоління аналогів.

Історія зростання компанії

Поступово асортимент збільшувався, з'являлися фломастери з чорнилами, що мають специфічні властивості, призначені для використання в різних цілях і галузях життя. Сьогодні компанія має штат, що нараховує

  • близько 500 чоловік, які працюють по всьому світу,
  • 9 філій у різних країнах світу (Японії, Індії, Нідерландах, Великій Британії, Південній Африці і 3 відділення в Німеччині).

Принцип бренду – ніколи не зупинятися, мета - стати компанією найвищого рівня, а також залишатися одним із лідерів на ринку маркерів і допоміжного обладнання для планування та презентацій. 

Якісні маркери та витратні матеріали до них

Основною продукцією торгової марки є маркери – інструмент із волокнистим пишучим вузлом для нанесення ліній, зображень на поверхню (папір, картон, пластик тощо), стрижень якого заправлений спеціальним чорнилом.

Практично всі види фломастерів Edding можуть заправлятися повторно, мають змінний пишучий вузол. Процес цей доволі простий, завдяки органічній конструкції:

  • для заміни зношеного пишучого вузла необхідно акуратно витягнути його з корпуса пінцетом,
  • на його місце встановити новий відповідної форми.

Флакони з чорнилом для заправки маркерів випускаються двох видів:

  • з дозатором - для заповнення маркера рідиною необхідно відкрутити держатель пишучого вузла і за допомогою дозатора, який знаходиться у флаконі, додати всередину необхідну кількість чорнил, які, що важливо зауважити, можна використовувати для малювання пензликами, написання пером, для трафаретів і штампів.
  • з капілярної системою - для заправки необхідно просто вставити пишучий вузол маркера у флакон із кольоровою рідиною й почекати кілька хвилин, після чого маркер знову готовий до використання.

Серед продукції бренду: маркер перманентний, лак, текстовиділювачі різних кольорів, товщини, форми пишучого вузла.