Для школи

shkool

Для

школи

понад
5600
ранців та
пеналів
понад
140000
штук
ручок
16000
штук
зошитів
5 000
кг
літератури

Місце, де дітвора проводить найбільше свого часу, – це школа. Аби перебування там було максимально позитивним, корисним і продуктивним для учнів, були створені канцтовари. Безліч пристосувань роблять сам процес навчання комфортним. З їх допомогою школярі легше реалізовують поставлені завдання як під час навчального процесу, у шкільному колективі, так і в мистецтві.
Мережа магазинів "Магік" – це простір, у якому реалізовуються дитячі шкільні потреби. З нами Ваша дитина буде писати, рахувати, запам’ятовувати й, звісно ж, розвиватися ще краще.
Яскраві та насичені канцтовари підходять як батькам, так і дітям. Адже їх особливість у сучасних принтах та неординарній подачі.
 

Усе найцікавіше в нас:

  • Ранці та рюкзаки, яких у нас понад 1000 різних моделей, – найкращі друзі школярів. Вони не тільки стимулюють дитину до навчання, але й слугують для дбайливого збереження всіх необхідних канцтоварів. Зошити, щоденник та підручники зможуть зберігатись і транспортуватися школярем.
  • Пенали та косметички – сучасні та класичні, з цікавим дизайном та актуальною гамою кольорів – аксесуари, які підійдуть під будь-яку вікову категорію. Маленькі школярі неодмінно знайдуть для себе особливий дизайн із героями улюблених мультфільмів, із ліцензійними зображеннями, а тинейджерам до вподоби стануть стримані й трендові атрибути.
  • Без нього не обходиться жодна класна, самостійна чи контрольна робота. Він хранитель дитячих оцінок і помилок, зауважень і думок. У магазинах «Магік» їх понад 40 000. Зошит – саме він супроводжує учнів із першого класу аж до закінчення школи. Кольорові та фонові зошити від надійних торгових марок, які так припали до душі школярам, доповнюватимуть канцелярське приладдя в школі та на домашній парті.
  • Підбір канцтоварів не обійдеться без лінійки. Варто зауважити, що лінійка в ранець згідно з розміром пенала має бути 15-20 см: дерев’яна, міцна, екологічна, здатна вбирати в себе графіт від олівця, залишаючи листок чистим; пластмасова прозора, що дозволяє при використанні бачити рядки під нею; пластмасова непрозора відокремлює зайве й дозволяє зосередитись на головному. Вибираючи лінійку, слід брати до уваги очевидну інформацію.

Ручки й олівці – необхідне шкільне приладдя

Ручки та олівці – канцелярські товари, які є предметом першої необхідності для організації шкільного процесу учня. Особливий предмет, без якого математичний приклад не розв’яжеться та, власне, і не на пишеться. З їх допомогою лінії на аркуші паперу здобувають особливої довжини, товщини та кольору. Адже по всій мережі представлений широкий вибір різних ручок та олівців. Усі вони відрізняються як за будовою, так і за функціоналом. Але найголовніше – завдяки ним дитина виконає всі поставлені завдання. Аби серед розмаїття вибору було простіше обрати необхідну річ, існує класифікація ручок за декількома типами:

  • лінер-пензель,
  • автоматичні,
  • гелеві, капілярні, кулькові, масляні, чорнильні,
  • ролери.Прості та механічні олівці вже не один рік використовуються школярами на уроках математики та креслення. Існує два основні різновиди подібного письмового приладдя:

  • чорнографітні,
  • механічні олівці.

У механічних моделей тонкий стрижень, який подається з металевого або пластикового корпуса за допомогою натиснення кнопки. З такими канцтоварами Вам та Вашій дитині буде зручно виконувати різні креслення, зображувати фігури на геометрії й робити помітки в конспектах.Якщо ж Ви надаєте перевагу олівцю з гумкою в спеціальному відсіку, тоді чудово підійде графітний олівець. У всіх подібних канцтоварів є особливості твердості стрижня. М’які олівці підійдуть для письма й малювання на тонкому папері, тверді олівці потрібні для креслення на щільному аркуші та картоні. Школяру найкраще обирати універсальні моделі, які мають середню твердість. Вони помічені маркуванням «HB».

Обирати потрібні ручки та олівці варто в залежності від особливості вподобань Вашої дитини. Для зручності в магазинах «Магік» представлені товари для шульги та правші, які виконані з різних матеріалів. Ви точно оберете вірну подругу - ручку та друга - олівця з представленого асортименту в наших магазинах.

Ланч-бокси та сумки для взуття

Невід’ємним шкільним інвентарем, іноді навіть необхіднішим за підручники та зошити, для учнів є ланч-бокси та сумки для взуття. У них діти беруть зазвичай те, чим би могли поласувати на перервах, або ж, як у випадку із сумкою, носити та зберігати необхідне змінне взуття для додаткових занять. Ці, здавалось би, другорядні речі – те, без чого сучасні діти не обходяться в школі.

Канцтовари для школи – це перш за все яскравий різноплановий вибір, екологічність подачі, завжди неординарний та актуальний дизайн.