Каталог акцій


Акційна пропозиція
До закінчення акції:
Хітові товари
Хітові товари - це вигідна пропозиція для клієнтів мережі магазинів «Магік». Адже на обрані товари з асортименту магазину протягом місяця діє спеціальна ціна. Це канцтовари, іграшки, декор або корисні дрібнички, які стануть вам у нагоді.
Знижка
До закінчення акції:
Хітові товари
Приємно здивує вас унікальна пропозиція: Хітові товари цього місяця, адже саме вони тільки зараз по мегавигідній ціні. Обирайте для себе або подаруйте близьким. Розумна економія для вас та вашої родини у мережі магазинів "Магік."
Подарунок
Безстроково:
Екообмін

Маєте списані зошити, прочитані журнали, газети чи багато непотрібних листівок та буклетів – пропонуємо обміняти їх на нові зошити в будь-якому магазині Магік. Курс обміну - 1кг макулатури =1 новий зошит на 12 аркушів.

Акційна пропозиція
Безстроково:
Хітова ціна

Потрібен хроший ранець за мінімальну ціну? – тоді вам до нас. Адже зараз у мережі Магік Хітова ціна на усі каркасні ранці від ТМ Rainbow в асортименті як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Подарунок
Безстроково:
Подарунок

Французька ТМ Bic - одна з найвідоміших у світі. Обрати письмове приладдя ТМ Bic -  це означає оцінити європейську якість, надійність та екологічність. При купівлі чотирьох одиниць письмової продукції цього бренду ви отримаєте гарантований подарунок - ручку Round Stic.