Виробник Kite

ТМ Kite  багатьом відома саме завдяки якісним та стильним ранцям. Усі знають, скільки книжок і зошитів доводиться носити дитині до школи. А тому завдання батьків - обрати не тільки місткий і красивий рюкзак, а й безпечний. Саме такими є ранці ТМ Kite.

ТМ Kite - це німецький бренд,, який за 10 років став надійним помічником у навчанні для багатьох школярів і студентів , адже поряд із текстильною продукцією пропонує широкий асортимент канцелярії.

Яскраві упаковки, прикрашені зображенням улюблених героїв, обов’язково сподобаються кожній дитині. Вони допоможуть зменшити стрес, пов'язаний з підготовкою до шкільного сезону і навантаженням у школі. Дівчатка молодшого шкільного віку будуть у захваті від серій My Little Pony, Hello Kitty, Popcorn the Bear, Shimmer & Shine, а хлопчики - від Hot Wheels, Transformers, Paw Patrol, Barcelona, ​​Juventus. Якщо у дитини вже є рюкзак з улюбленим героєм, дорослі можуть порадувати дитину канцелярією з тієї ж серії.

Канцтовари Kite виготовлена ​​з якісних матеріалів, з урахуванням потреб і особливостей дітей. Так, кулькові ручки мають гумовий грип, щоб іще не натреновані пальці не ковзали. Гумки різних форм і розмірів стирають слід олівця без розводів. Кольорові олівці малюють м'яко і яскраво. У зошитах з якісним білим папером писати легко і приємно. У яскравих блокнотах Kite діти із задоволенням ведуть свої записи і зберігають заповітні таємниці. Канцтовари від Kite це - якість, стиль та позитивні емоції.