Виробник Koh-I-Noor

Яскравий асортимент якісного канцелярського приладдя від KOH-I-NOOR

Сьогодні чеська компанія Koh-I-Noor – один із найбільших світових виробників і дистриб'юторів канцелярського приладдя високої якості. Її продукція здатна задовольнити вимогливі запити клієнтів різних вікових, соціальних груп, естетичних уподобань. Сучасний споживач буде приємно вражений широким спектром вибору, який налічує більше 4500 різновидів товару:

  • шкільна лінійка,
  • художній напрям,
  • канцелярія для офісів.

Від виробництва кераміки до лідерства у виробництві олівців

Історія відомої всьому світові торгової марки KOH-I-NOOR бере початок у 1790 році. Тоді віденський будівельник Йозеф Хардтмут заснував  фабрику з виробництва кераміки. Для нанесення необхідних позначень на поверхню продукції потребувалася велика кількість олівців. Для цього пишучого приладдя, що тоді вироблялося тільки в Англії й Німеччині, використовувалися грифелі з натурального графіту. З цієї причини продукція була дуже дорогою. Хардтмут знайшов спосіб виготовити штучний стрижень з глини, порошкового графіту, сажі й органічного в'яжучого матеріалу. Таким чином, стрижень був якісним, легким у виготовленні, а головне – доступним по ціні завдяки порошковому графіту.

Йозеф Хардтмут запатентував свій винахід, тим самим поклавши початок промисловому виробництву олівців. До теперішнього часу дана технологія створення графітових стрижнів не була перевершена. Однією з перших фабрик, де виготовляли олівці, була віденська з виробництва керамічних товарів. Розвиток відбувався такими величезними темпами, що з тридцятих років XIX століття олівці стали основною продукцією компанії. Нащадки Хардтмута побудували нову фабрику в місті Чеські Будейовиці, де в 1848 році налагодили й запустили виробництво олівців і керамічних виробів. З 1870 року підприємство спеціалізується тільки на приладді для письма й малювання.

Якісна й доступна по ціні продукція

Використання передових сучасних технологій, набутого віками досвіду на ринку канцелярських товарів зробило бренд популярним і затребуваним. Школярі, учителі, студенти, викладачі, відвідувачі творчих навчальних закладів і студій легко підберуть усе необхідне для писання, малювання, креслення:

  • кольорові, чорнографітові олівці різної градації,
  • якісні точилки,
  • набори фарб акварельних, олійних,
  • художню крейду, вугілля, пастель, туш,
  • готовальні, ластики тощо.