Коворкінг

kovorking

Мережа атмосферних магазинів "Магік", піклуючись про потреби молоді, створила сучасний простір для спілкування, ділової комунікації та дозвілля у форматі зон коворкінгу.

Коворкінг "Магік" у торговельних центрах "Бастилія", "Мир", "Петроцентр", "Cloud" – це сучасний простір, де лунає тиха дружня розмова,  панує натхненна творча атмосфера, народжуються й втілюються геніальні ідеї. Адже цьому сприяє загальний стильний інтер'єр, ергономічні меблі, приємне освітлення.

У будь-яку пору року коворкінг "Магік" гостинно зустрічає своїх відвідувачів:

  • узимку тут можна зігрітися горнятком ароматної кави чи чашечкою гарячого чаю,
  • у літню спеку – насолодитися приємними прохолодними напоями.

Можливості коворкінг-простору в магазинах "Магік"

У сучасних зонах спілкування й дозвілля, які розташовані в магазинах мережі "Магік", Ви можете:

  • помріяти, поміркувати наодинці,
  • провести час зі своїм улюбленим гаджетом і безоплатно підзарядити його,
  • помандрувати світовою павутиною, скориставшись безкоштовним Wi-Fi, або поринути в загадкові пригоди, із захватом перегортаючи одна за одною сторінки книги,
  • поспілкуватися з друзями, однодумцями або діловими партнерами,
  • обговорити бізнес-плани, креативні задуми й неодмінно знайти потрібне рішення, адже в неформальній обстановці активізується процес мислення й позитивне відчуття дійсності, а відтак - легше генеруються (народжуються) ідеї та розв’язуються навіть важкі на перший погляд проблеми.

Будьте впевнені, що потужний заряд бадьорості й позитиву, отриманий внаслідок приємного й корисного спілкування в сучасних зонах коворкінгу в мережі магазинів "Магік", надихне на продуктивний і креативний день, додасть упевненості у власних силах, понесе на крилах успіху до нових звершень.

До роботи або після неї, у будні чи свята, під час перерви або після уроків і лекцій, з друзями, однокласниками чи колегами – ми завжди раді Вам!

«Твори! Фантазуй! Дій!» у коворкінг-просторі від мережі магазинів "Магік".