Виробник Leo Planner

Leo Planner - бренд, що виробляє якісні ділові щоденники, яким притаманне оптимальне співвідношення ціни та якості. Записники мають актуальний зручний інформаційний блок, визначаються обкладинкою з ідеально підібраною кольоровою гамою, ефектною текстурою. Торгова марка є чудовим поєднанням трендовості, сучасних технологій і творчого підходу до дизайну. Гармонійний альянс даних складових дозволяє випускати унікальні канцелярські аксесуари для ведення записів чи планування, які є дуже популярними й завоювали любов споживачів.

Стильний помічник в організації часу

Для ділових людей, які цінують кожну хвилину, блокноти від Leo Planner – незамінні при здійсненні щоденного планування й організації ефективного дня.

Класичний стиль виконання робить цей аксесуар доречним у будь-якій ситуації і здатний вигідно підкреслити особистість свого власника. Для зручності використання щоденник оснащений ляссе. Кожна сторінка містить органайзер на один день, календар на місяць, субота та неділя виведені на окремі сторінки.

Додаткова інформація в записнику

Цікавими для ділових людей є також відомості, представлені у внутрішньому інформаційному блоці:

  • міжнародні штрихкоди,
  • одиниці виміру довжини, маси, об'єму,
  • відстані між обласними центрами,
  • українські державні та професійні свята,
  • карти світу й України.

У пригоді стануть і додаткові аркуші для нотаток, у яких зручно фіксувати ідеї, робити ескізи й навіть креслення. Корисними є контактні сторінки, розліновані так, що Вам буде зручно записати прізвище, ім'я та по батькові, пошту, номер телефону потрібної людини (знайомого, клієнта, партнера), установи, закладу.

Актуальний дизайн

Щоденники Leo Planner виділяються серед інших записників фірмовим стилем оформлення обкладинок. Дизайн кожної моделі відпрацьований до найменших деталей. Сучасний асортиментний ряд представляють лінійки в класичному й актуальному стилях. Останні відрізняються яскравими принтами, сміливим поєднанням кольорів. Для виготовлення обкладинок використовується якісний матеріал, що імітує натуральну шкіру. Це гарантує не тільки престижний зовнішній вигляд, а й надійний захист аркушів щоденника від деформації, зручне для ведення записів розгортання, а якісна прошивка виключає випадіння сторінок.

Внутрішній блок виготовлений із офсетного паперу високої щільності, гладкості, відрізняється однорідністю кольору. Поєднуючи чудовий зовнішній вигляд і поліпшену функціональність, щоденник Leo Planner є актуальним вибором для сучасної активної ділової людини, що цінує практичність і стиль.