Виробник Луч

"Луч" – одна з провідних торгових марок, що займається виготовленням канцелярської продукції та товарів для дитячої творчості. Вироби компанії  користуються попитом і довірою споживача, популярністю серед дорослих та дітей насамперед завдяки різноманітному широкому асортименту, високій якості, екологічно безпечній сировині, доступності.

Асортимент для креативного розвитку підростаючого покоління

Бренд "Луч" випускає різні групи товарів, які сприяють залученню дітей від найменшого віку до творчості, виявленню й розвитку їхніх художніх талантів, здібностей. Увазі споживача пропонується наступна продукція для креативного розвитку:

  • фарби,
  • олівці,
  • пластилін,
  • трафарети,
  • набори для творчості тощо.

Широкий вибір товарів для малювання

У категорії "Акварель" представлені художні матеріали, які виготовляються з використанням натуральних компонентів на основі світлостійких пігментів високого класу. Фарба добре розмивається, має яскраві кольори, легко змішується, зберігаючи насиченість тонів. Використовується для дитячої творчості, декоративно-прикладних і художніх робіт.

Гуаш від даного виробника відрізняється чистотою й насиченістю відтінків, завдяки якісним пігментам рівномірно наноситься на поверхню, чудово змішується, створюючи нові красиві тони. При висиханні набуває привабливої матової бархатистості. Не містить шкідливих речовин у своєму складі, тому є гарним матеріалом для творчості малят.

Користуються попитом і актуальні акрилові фарби від ТМ "Луч" – флуоресцентні, металік, перламутрові.

Лінійка воскових олівців представлена три-, шестикутними й класичними круглими моделями стандартного розміру або міні.

Набори для творчості від ТМ "Луч"

Для ліплення торгова марка пропонує набори пластиліну: звичайного, воскового, скульптурного, флуоресцентного, 6-24 кольорів.

Наявні також:

  • дощечки,
  • стеки,
  • формочки для ліплення.

Для подарунка можна обрати красиво оформлені набори для творчості: малювання, ліплення, виготовлення свічок тощо. До комплектів входить усе, необхідне для створення певного виробу: витратні матеріали, інструменти, основи, інструкції.

Заслуговують на увагу й трафарети від бренду. Різна тематика пластикових виробів сприяє різнобічному розвитку дитини, виробленню первинних навичок малювання.

Фахівці виробника постійно співпрацюють із педагогами, психологами з метою кращого розуміння потреб підростаючого покоління, щоб і надалі забезпечувати його якісними товарами, які проходять випробування в європейських сертифікаційних центрах і відповідають європейським стандартам.