Магік у Києві

Магік у Києві
Магік у Києві
Магік у Києві
Магік у Києві
Магік у Києві

"Магік" у Києві (вул. Академіка Вільямса, 6)

"Магік" у Києві – новий суператмосферний магазин мережі по вулиці Академіка Вільямса, 6 Голосіївського району міста. Це територія сучасного та комфортного шопінгу, де мешканці навколишніх новобудов і гості столиці можуть не тільки придбати необхідні для навчання, роботи й дому канцелярські та супутні товари, а й насолодитися креативом, відкрити в собі таланти, згенерувати ідеї, відпочити від галасу багатолюдного мегаполіса, адже наш яскравий асортимент додає надихаючої життєдайної магії в життя кожного!

Вражаючий дизайн

"Магік" у Києві оформлений у стилі шахів. І це не дивно, оскільки між канцтоварами й інтелектуальною настільною грою є багато спільного. Для того, щоб перемогти в партії, треба володіти неабиякою логіку, що поєднана з наукою, мистецтвом і спортом одночасно, упевнено рухатись уперед, не боячись нестандартних рішень.

Так само, вибираючи канцтовари для навчання, роботи й побуту, важливо:

  • дотримуватися логічного підходу,
  • керуватися естетичними принципами,
  • покладатися на бажання стати власником якісного товару, який зробить Вас найкращим у Вашій галузі.

Оригінальний дизайн, послідовна викладка товару, професійні консультації персоналу – чинники, що допоможуть вибрати те, що потрібно саме Вам!

Комфортна зона відпочинку й атмосферного релаксу

Якщо Ви трохи втомилися від шопінгу, бажаєте взяти тайм-аут, щоб визначитися з вибором або просто "перезавантажитися" під час перерви, насолоджуючись філіжанкою запашної кави чи ароматного чаю,  мандруючи всесвітньою мережею, спілкуючись із друзями, – на Вас чекає атмосферний коворкінг київського магазину "Магік"!

Комфортні діжки-качалки, розмальовані стильними рисунками, естетичні прозорі столики, зворушливі барвисті квіти на підвіконнях, смачні напої, такий необхідний усім Wi-Fi – ось те, що забезпечить приємний живильний оазис і відпочинок від високошвидкісного темпу сучасного буття!

Хто в будиночку живе?

Прийшли до магазину "Магік" усією родиною? Чудово! Тоді і Ви, і Ваші дітки мають захопливу можливість хоч ненадовго стати науковцями, що вивчають життя найпрацьовитішої цивілізації! Зазирніть у прозорі будиночки мурашиних ферм, що встановлені неподалік коворкінгу, – і потрапите до дивовижного світу загадкових комах!  

Територія творчості й натхнення

Гаслом мережі "Магік" є "Твори! Фантазуй! Дій!", тому й у київському магазині є креативна зона майстер-класів від Творчої Студії МАГІК, де кожний може долучитися до мистецтва:

  • створити власний живописний шедевр,
  • спробувати різні художні матеріали,
  • задекорувати органайзер, флешку, серветницю,
  • розписати, футболку, екосумку, куртку,
  • зваляти іграшку, зробити лизуна,
  • зв'язати стильний аксесуар!..

Ольга
Ольга
Олексіївна
Адміністратор
Магік у Києві вул. Академіка Вільямса, 6, ст. метро Васильківська (біля Ашан), м. Київ, Київська область, Україна
Магік у Києві
вул. Академіка Вільямса, 6, ст. метро Васильківська (біля Ашан), м. Київ, Київська область, Україна
10:00-20:00 (без вихідних)
visa mastercard готівка
magik.vilyamsa@gmail.com
+38 (096) 053-26-42