Магік у ТЦ Бастилія

Bastilia
Bastilia
Bastilia

Магік в ТЦ Бастилія - це найбільший магазин мережі. Він вражає своєю площею та найбільшим вибором рішень в канцтоварах, літературі, товарах для творчості, іграшках , посуді та інших товарах.

Це креативний, модний та стильний магазин! Саме тут ви можете побачити вежі та замки, які викладені з клейкої стрічки. У них не живуть юні принцеси, але погляд ці замки зачаровують. Величезна палітра кольорів папок, які розміщені в великих шафах та демонструють приклад їх вигляду у вашому офісі.

Величезну палітру кольорів папок, які розміщені в великих шафах та демонструють приклад їх вигляду у вашому офісі. Та мільйон канцелярських дрібничок, завдяки яким можна цікаво оформити своє робоче місце та доповнити корпоративний стиль вашого офісу.

Ранець незамінній аксесуар як для школярів, студентів, дошкільнят так і для дорослих людей.

Зараз, модно мати 5 -7 ранців. Для різних стилів, на різні потреби, великі, меленькі, з найрізноманітніших матеріалів та фасонів. Повсякденний casual або стріт-стайл, витончений образ або стильний спортивний лук – все це в широкому асортименті є в Магіку, тому ви легко можете обрати декілька варіантів, які найбільше сподобаються..

Зона майстер класів у Магіку Бастилія може вміщувати до 35 учасників, тому саме тут займаються шкільними класами та великими групами. Заняття творчістю подобаються не лише дітям, а захоплюють і їх батьків. Дорослі із задоволенням відвідують професійні майстер класи, де опановують нові техніки малювання картин та створення цікавого декору для дому. За творчим процесом завжди цікаво спостерігати та фотографувати

Зона майстер класів у Магіку Бастилія може вміщувати до 35 учасників, тому саме тут займаються шкільними класами та великими групами. За творчим процесом завжди цікаво спостерігати та фотографувати.

В магазині працює відділ оперативної поліграфії, в якому можна швидко роздрукувати необхідні матеріали, розробити оригінальні, неповторні дизайни, замовити рекламу.

Тут вам, професійно та цікаво запакують подарунок, зроблять оригінальну авторську листівку ручної роботи. А ви тим часом можете посмакувати ароматну, запашну каву в сучасній зоні коворкінгу.

Марія
Марія
Едуардівна
Адміністратор
ТЦ Бастилія 1-й поверх вул. Пирогова, 31, Вінниця, Вінницька область, Україна
ТЦ Бастилія 1-й поверх
вул. Пирогова, 31, Вінниця, Вінницька область, Україна
09:00-20:00 (без вихідних)
visa mastercard готівка
bastiliya@magik.com.ua
+38 (0432) 67-16-03
+38 (067) 383-36-87