Магік у ТЦ Фуршет

Фуршет
Фуршет
Фуршет

Найперший у Вінниці "Магік", який знаходиться на окраїні міста, був відкритий у ТЦ "Фуршет". Він дуже зручний для жителів наближених до цього району міста. Цей магазин відрізняється від інших світлим та стриманим дизайном.

Асортимент для Вас

  • Незважаючи на компактні розміри, «Магік» приємно здивує вас широтою асортименту товарів.
  • Професійний та досвідчений персонал із радістю укомплектує Ваш ранець до школи, підбере потрібні канцтовари на домашню парту Вашої дитини.
  • А якщо Ви купуєте щось на подарунок, то вмілі руки консультантів оригінально запакують Ваш товар, надавши йому шарму та вишуканості.
  • Асортимент посуду та кухонних дрібничок задовольнить навіть найвибагливішу господиню.
  • У магазині також представлені фототовари та сувеніри.
  • Асортимент товарів для творчості дає можливість познайомитися з такими техніками, як квілінг, оригамі, скрапбукінг, декупаж, валяння, ліплення, витинанка та безліччю інших.

Комфортна атмосфера

Магазин по-домашньому приємний, із привітним та дружелюбним персоналом, який знає та цінує своїх постійних клієнтів та завжди радий новим.

Цікаво, що в даному "Магіку" покупці активно беруть участь в екопроектах, а саме: обмінюють макулатуру на нові яскраві зошити та здають використані батарейки. Таким чином вінничани піклуються про екологію рідного довкілля.

Для найменших відвідувачів дитячі майстер класи від Творчої Студії Магік відкривають світ дивовижних технік, які розвивають їхній творчий потенціал.

ТЦ Фуршет 2-й поверх
вул. Хмельницьке шосе, 145, Вінниця, Вінницька область, Україна
10:00-20:00 (без вихідних)
visa mastercard готівка
furshet@magik.com.ua
+38 (0432) 55-20-15
+38 (096) 366-78-03