Магік у ТЦ МИР

Мир
Мир
Мир

"Магік" у ТЦ "Мир" було відкрито порівняно нещодавно на одному з найсучасніших проспектів міста. Цієї події з нетерпінням чекали всі жителі мікрорайону Вишенька, і вже з перших днів роботи магазин став улюбленим, адже відповідає сьогоднішнім модним тенденціям.

Яскравий дизайн, сучасність та комплекс потрібних рішень для навчання, роботи та дозвілля  – це те, що чекає на Вас

Тут «Магік» організовує багато дивовижних свят, де можна потрапити на незвичайний подіум або ж переміститись у казковий світ та пограти з улюбленими мультиплікаційними героями. Це місце для творчості та радощів дітей і дорослих.

Магазин має два зали. Перший – це місце, у якому зорієнтовані офісні канцтовари, вишукані сувеніри, шкільне приладдя та товари для творчості. Тому тут багато рішень для ділових та креативних людей.

У другому залі представлена текстильна група канцтоварів, а саме: ранці, рюкзаки, сумки, пенали, папки, гаманці. Тут широкий вибір іграшок для  різних вікових категорій, на будь-який смак. Тому в цьому залі завжди чути дитячі голоси, які наввипередки розповідають про улюблених героїв, яскраві враження.

Для дбайливих господинь є вишуканий посуд та різні атрибути для дому. Згідно з порою року та сезонністю, асортимент магазину доповнюється пасхальними атрибутами, новорічною іграшкою, товарами до Дня святого Валентина, туристичним приладдям та іншими необхідними речами. Це дозволяє комплексно забезпечити актуальні потреби клієнтів магазину.

Привітний, енергійний та професійний персонал завжди запропонує рішення, яке буде кращим для вас.

Під час шопінгу в "Магік" можна відпочити в сучасній зоні коворкінгу. У магазині створена дитяча зона, де можна погратися дерев’яними розвивальними іграшками разом із своєю дитиною.

У «Магіку» дуже люблять своїх маленьких відвідувачів і прагнуть, щоб вони творчо зростали, дізнавалися про сучасні техніки мистецтва, розвивали вишуканий смак. Для цього Творча Студія Магік організовує захоплюючі майстер-класи, які проходять згідно з розкладом

Ольга
Ольга
Володимирівна
Адміністратор
ТЦ Мир 1-й поверх вул. Келецька, 57, Вінниця, Вінницька область, Україна
ТЦ Мир 1-й поверх
вул. Келецька, 57, Вінниця, Вінницька область, Україна
10:00-21:00 (без вихідних)
visa mastercard готівка
mir@magik.com.ua
+38 (098) 233-46-29