Магік у ТЦ Петроцентр

Петроцентр
Петроцентр
Петроцентр

«Магік» у ТЦ "Петроцентр" уже більше десяти років незмінно радує своїх клієнтів широтою асортименту та комплексністю рішень. Тут:

  • збираються до школи,
  • обирають подарунки,
  • іграшки та товари для дому вже кілька поколінь вінничан.

У 2017 році площа магазину розширилася майже вдвічі. Новий комфортний яскравий "Магік" є окрасою торгового центру. Завдяки прозорим стінам, він легко оглядається. Асортимент магазину завжди доповнюється згідно з актуальним сезоном чи святом.

Тут можна знайти сувеніри з символікою міста Вінниці, що дуже зручно, адже поблизу знаходиться відомий на всю Європу світло-музикальний фонтан, подивитися на який приїжджають зі всієї України. Саме в цьому магазині – великій вибір подарунків на кожне свято та для різного віку.

Магік це - товари для натхнення

Ставлячи за мету популяризацію творчих напрямків, "Магік" доповнив асортимент такими групами товарів, як професійні фарби, пензлі, полотна, вироби з фанери, інструменти та заготовки для рукоділля. Це дає змогу креативним клієнтам комплексно обрати все в одному місці й знайти ідеї для створення власних шедеврів.

А щоб юні клієнти теж творчо розвивалися, для них у нашому магазині обладнана сучасна Творча Студія Магік, де діти завдяки майстер-класам поринають у новий для них світ креативу та популярних технік.

Гордістю зони майстер-класів є зразки виробів, виготовлені власноруч учасниками на захоплюючих заняттях творчістю.

У магазині є сучасний коворкінг, де молодь любить посмакувати ароматною кавою та гарячим чаєм, розглядаючи новинки блокнотів та інших канцелярських товарів. Саме тут приємно поспілкуватися з друзями або скористатися безкоштовним wi-fi наодинці зі своїм гаджетом. У коворкінгу залюбки відпочивають чоловіки, дружини яких переповнені духом шопінгу.

Приємно купувати подарунки в "Магіку" тому, що тут представлений величезний асортимент цікавих рішень, про які професійно розповість доброзичливий консультант. Родзинку обраному подарунку додасть креативний відділ пакування. У магазині є можливість друку та ксерокопії. 

 

Тетяна
Тетяна
Юріївна
Адміністратор
ТЦ Петроцентр 2-й поверх пр-т Коцюбинського, 70, Вінниця, Вінницька область, Україна
ТЦ Петроцентр 2-й поверх
пр-т Коцюбинського, 70, Вінниця, Вінницька область, Україна
10:00-20:00 (без вихідних)
visa mastercard готівка
petrocentr@magik.com.ua
+38 (0432) 65-63-25
+38 (096) 365-82-26