Майстер-класи

master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass
master-klass

Творча Студія Магік пропонує широке різноманіття захоплюючих та розвиваючих майстер-класів на будь який  смак і вік. Творчі заняття проходять в кожному магазині мережі Магік згідно розкладу, який щомісяця оновлюється. Також можна замовити і виїзні групові або персональні заняття.

Напрями майстер-класів від Творчої студії Магік:

  • Дитячі майстер-класи. - це безкоштовні групові заняття, які проходять в магазинах Магік. Таке дійство для маленької дитини - це просто казка, під час якої, діти понурюються в творчу атмосферу. На заняттях, вчителі Творчої студії Магік розповідають різні повчальні історії, приділяють увагу кожній дитині. Роблячи той чи інший виріб, дітки також спілкуються між собою, вчаться працювати в команді розвивають креативність, творче  мислення та отримують позитивні емоції. Кожен місяць виходить оновлена програма майстер-класів, які відповідають сезонності та актуальним святам, тому всі вироби, які будуть зроблені власноруч будуть вам корисними.
  • Шкільні майстер класи - це чудова нагода для учнів шкіл цілим класом або групою прийти в магазин до Творчої Студії та провести урок малювання або трудового навчання в новій для класу, творчій атмосфері. Такі майстер класи проходять згідно попередньої домовленості з вчителем. (Потрібно заздалегідь обрати тему заняття, час та зазначити кількість школярів). Влітку Творча студія проводить майстер класи для шкільних таборів. Такі майстер-класи є дуже затребуваними, адже це можливість для вчителів забезпечити своїм учням цікаве позакласне дозвілля. Домовитися про шкільний майстер-клас можна за телефоном: 098 -82-93-095  
  • Виїзні майстер класи для дітей. Це творчі заняття як в садочках, так і в інших дошкільних закладах,  де дітки вчаться творити своїми рученятами. Також Творча Студія влаштує незабутнє тематичне свято чи день народження, з користю розважить всіх гостей.
  • Дорослі майстер-класи вражають своїм професіоналізмом, будучи присутнім на такому майстер класі ви понурюєтесь в світ мистецтва, а наші майстрині  допоможуть вам втілити до кінця той чи інший шедевр, забезпечивши вас всім необхідним. Креативні ідеї, натхнення, якісні вироби зроблені своїми руками принесуть вам безліч позитивних емоцій. Унікальні вироби зроблені власноруч стануть гарною окрасою вашої оселі або будуть чудовим подарунком для ваших близьких.
  • Корпоративні майстер-класи. Творча Студія Магік пропонує у незвичний формі провести корпоративний захід чи team building – адже це чудовий спосіб зібратися своєю професійною командою в неформальній творчій обстановці. Такі заходи згуртують будь-який колектив, допоможуть пізнати колег краще, а можливо і відкрити приховані таланти та назавжди залишать приємні спогади про корпоративний захід. Корпоративні творчі майстер-класи для дорослих розвивають нестандартне мислення, яке високо цінується в бізнесі. Уроки творчості дають можливість відпочити та емоційно відновитися у колі колег та друзів, від сучасного мегаполісу та бурхливого ритму життя.

Обрали вид майстер-класу, який буде зручним саме для вас, тоді час визначитися з темою або технікою. Творча студія Магік проводить заняття в таких текніках як декупаж, скрапбукінг, кардмейкінг, орігами, квіллінг, паперопластика, торцювання, ліплення та десятки інших.

Яку техніку обрати - вирішуєте тільки Ви! Творча Студія Магік підготує необхідні матеріали, фарби, пензлі, палітри, полотна, декор та інші необхідні речі для вашого творчого релаксу.  Творіть, фантазуйте та дійте разом з Магік!

Творча Студія пропонує сертифікати на майстер клас

Подаруйте творчу емоцію вашим рідним та друзям. Сертифікат на майстер клас від Творчої студії Магік стане оригінальним подарунком, який запам’ятається.