Розклад майстер-класів

Дата проведення:
Техніки:
Вид:
17липня
«Соковиті лайми» - картина акриловими фарбами

Соковитий порятунок від спеки?! Це, звичайно, акриловий живопис, що подарує відчуття творчого релаксу, гармонії із світом, бажання рухатися вперед і насолоджуватися життям! Власноруч написана картина нагадуватиме Вам про захопливі й натхненні години, проведені на Надихаючому майстер-класі для дорослих!

Про техніку:

Акрилові художні фарби – це сучасний матеріал, який уже міцно ввійшов у різні галузі мистецтва завдяки своїй універсальності. Акрилова фарба може бути нанесена синтетичними пензлями  на поверхню без її попередньої підготовки. Утворює при висиханні міцну плівку, яка володіє високою еластичністю й не схильна до розтріскування.

Для основи використовують:

 • полотно на підрамнику,
 • полотно на картоні,
 • ґрунтований картон,
 • ґрунтоване ДВП,
 • картон,
 • папір.

У магазинах найбільш представленими є такі торгові марки, як «Art Creation», «Майстер-Клас», «Ладога», «Сонет», «Santi», «Rosa».

...

Детальніше

20липня
«Літні поля» - картина темперними фарбами

Запрошуємо на мальовничу прогулянку літніми полями! Для цього достатньо завітати на Надихаючий майстер-клас для дорослих, узяти в руки пензлі,палітру й олійні фарби, розслабитися, ввімкнути уяву! І безмежні луки розстеляться перед Вами на  білому полотні!

Про техніку:

Фарби темпера виробляються на основі ПВА та казеїну, легко розбавляються водою й не жовтіють, а під час письма нагадують гуаш. Їх можна використовувати не тільки на папері, картоні, фанері або полотні. Цей художній матеріал добре лягає на лінолеум, бетон, штукатурку й навіть скло. Завдяки живопису темперою, можна спробувати фарби, якими творили ще з часів Стародавнього Єгипту.

У магазинах найбільш представленими є такі торгові мароки, як:

 • «Art Creation»,
 • «Майстер-Клас»,
 • «Ладога»,
 • «Сонет»,
 • «Santi»,
...

Детальніше

21липня
«Красуня» - живопис акварельними фарбами та тушшю (формат А-3)
Сміливі рішення призводять до феєричних результатів! Не бійтесь експериментувати в творчості! Спробуйте поєднати акварельний живопис і графіку тушшю! Ви, напевно, відчуєте незбагненну красу мистецтва й оточуючого світу! А картина стане чудовим елементом декору або яскравим подарунком близькій людині, яка точно оцінує його! 

Про техніку:

Техніка акварельного живопису вимагає великої майстерності, оскільки прозорість фарб не дозволяє переписування зображення. Аквареллю малюють на спеціальному зернистому папері, використовуючи паперову палітру, пензлі з хутра білки, поні або нейлонові.

Акварельна техніка — практично єдина, що не використовує білил. Роль білої фарби виконує сам папір. Це не виключає використання акварелі в складних, змішаних техніках, коли вона використовується разом із художнім вугіллям, графітовими олівцями тощо. Техніка використання акварельних фарб достатньо проста — потребує чистої води, щільного паперу, а матеріал швидко сохне. А графіка тушшю максимально передасть яскравість образів та додасть цікавих штрихів картині. Чудова можливість поєднати техніки захоплює дедалі більше шанувальників живопису. 

У магазинах найбільш представленими є такі торгові марки, як «Белые ночи», «Майстер-Клас», «Сонет»,  «Ладога», «ROSA Gallery», «Talens Art Creation

...

Детальніше