Розклад майстер-класів

Дата проведення:
Техніки:
Вид:
19лютого
"Північне сяйво" – рисунок пастеллю (формат А3)

Любите все феєрично незвичайне? Але не готові на ризиковані експерименти заради нових відчуттів? До того ж, обожнюєте комфорт і тепло?.. Як же тоді насолодитися північним сяйвом – фантастичним явищем, що відбувається лише в холодну пору року й тільки в певних регіонах земної кулі? У нас є пропозиція саме для Вас! Далеко їхати не треба, мерзнути теж не доведеться. Адже насолодитися красою північного сяйва Ви зможете в комфортній творчій зоні магазину "Магік" у ТЦ "Бастилія" на Надихаючому майстер-класі для дорослих! Яскрава пастель, її неймовірні відтінки й кольорові переходи максимально емоційно відтворять це диво природи! А сам процес малювання принесе насолоду й задоволення собою!

Про техніку:

Пастель – суміш барвників із глиною, крейдою або іншими матеріалами, які сприяють нанесенню зображення на поверхню. Пастель досить м’яка та приємна в роботі. Може бути різної форми. Має широку кольорову гаму.

За основу використовують спеціальний папір для пастелі, який теж може бути різних відтінків: усе залежить від вибраного зображення.

У магазинах найбільш представлені торгові марки:

 • «Koh-i-noor»,
 • «Marco»,  
 • «Сонет»,
 • «Santi»,
 • «Rosa».
...

Детальніше

22лютого
Екотема "Друзі природи" – розпис текстилю

Екостиль – у моді! Цей тренд підкорив серця мільйонів небайдужих до природи й майбутнього людства! А якщо Ваша екоріч ще й ексклюзивна та виконана власними руками – то, як кажуть, ціни їй не буде! Стильна екосумка для атмосферного та комфортного шопінгу або оновлений улюблений світшот із милим яскравим малюнком стануть прикрасою гардеробу й підкреслять індивідуальність! Ніколи не розписували текстиль? Не переймайтеся – усе вийде: Ви в надійних руках нашого майстра, який допоможе опанувати цю дивовижну техніку на Надихаючому майстер-класі для дорослих!

Про техніку:

Текстильні фарби – це сучасний матеріал, який уже міцно ввійшов у різні галузі мистецтва завдяки своїй універсальності.  Фарби на акриловій основі можуть бути нанесені синтетичними пензлями  на поверхню навіть без її попередньої підготовки. Після висихання утворюється міцна плівка, яка відрізняється високою еластичністю й не схильна до розтріскування. Після розпису тканину можна прати при температурі 30 С0.

Як основу для розпису використовують тканини різних типів.

У магазинах найбільш представленими є такі торгові марки, як:

 • «Decola»,
 • «Rosa».
...

Детальніше

23лютого
"Втілюй свої ідеї сьогодні!" – живопис (художній матеріал на вибір)
Обожнюєте живопис? Маєте художній задум? Море, квіти, портрет, тварини? Уже визначилися, чим будете малювати? Фарби – акрилові, акварельні, темперні, олійні, гуашеві? Пастель? Туш, лінери? Прекрасно! Тоді мерщій до нас, на Надихаючий майстер-клас для дорослих! Адже саме сьогодні, 23 лютого, Ви можете вибрати і зображення, і художній матеріал, яким буде написаний Ваш шедевр! Втілюйте свою ідею на Надихаючому майстер-класі для дорослих за допомогою наших художників і отримуйте задоволення від творчості!

Про техніку:

Техніка акварельного живопису вимагає великої майстерності, оскільки прозорість фарб не дозволяє переписування зображення. Аквареллю малюють на зернистому, акварельному папері використовуючи паперову палітру, пензлі з хутра білки, поні також можна використовувати нейлонові пензлі. Акварельна техніка — практично єдина, що не використовує білил. Роль білої фарби виконує сам папір. Це не виключає використання акварелі в складних, змішаних техніках, коли акварель використовують разом з художнім вугіллям, малюнком графітовими олівцями тощо. Техніка використання акварельних фарб достатньо проста — потребує чистої води, щільного паперу, а фарби швидко сохнуть. 

В магазинах найбільш представленими є такі Торгові марки як:

 • «Белые ночи»,
 • «Мастер-клас»,
 • «Сонет»,
 • «Ладога»,
 • «ROSA Gallery»,
 • «Talens Art Creation.
 • «ROSA
...

Детальніше