Поліграфія

Якісна ділова поліграфія — це обличчя будь-якої компанії. Ділові зустрічі, конференції, рекламні акції, виступи та інші моменти з життя успішної ділової людини не можуть обійтися без поліграфічної продукції. Мережа магазинів «Магік» пропонує клієнтам широкий вибір товарів та послуг у галузі поліграфії та сувенірної продукції.

У нас можна замовити якісні товари, ціна яких буде прийнятною: візитки, флаєри, грамоти, дипломи, конверти, цінники, листівки, календарі, блокноти, плакати, буклети, банери, самоклейки, таблички, кружки, значки, пазли, прапори, бланкова продукція, футболки з нанесенням та багато іншого. Ми уважно ставимося до розробки дизайну, аби виготовлений продукт на 100% відповідав Вашим цілям та бажанням. З будь-яких питань звертайтеся до наших консультантів за телефонами: (098) 233-46-27, (067) 99-300-10, (073) 06-14-757.

ТЦ Петроцентр 2-й пов.
вул. Коцюбинського, 70, Вінниця, Вінницька область, Україна
10.00-19.00 СБ-НД вихідні
magic.polygraphy@gmail.com
+ 38 (097) 710-22-97
Навпроти ТЦ Cloud
вул.Соборна, 33, Вінниця, Вінницька область, Україна
08:30-18:00 СБ-НД вихідні
magic.polygraphy@gmail.com
+ 38 (098) 233-46-27
ТЦ Бастилія 1-й пов.
вул. Пирогова, 31, Вінниця, Вінницька область, Україна
09.00-19.00 СБ-НД вихідні
magic.polygraphy@gmail.com
+ 38 (073) 06-14-757
+ 38 (067) 99-300-10
Календарі
Бланки
Журнали
Тиснення на блокнотах та щоденниках
Нанесення на пакети під замовлення
Брелоки
Тамподрук на ручках
Фотошпалери
ПВХ
Куточок споживача
Композитна панель
Лайтбокс
Штендер
Оперативна поліграфія
Конверти
Буклети
Пластикові картки
Блокноти
Килимки для комп'ютерної мишки
Пазли
Прапори
Друк на футболках
Широкоформатний друк
Плівка оракал
Банер
Сувенірна продукція
Дипломи
Флаєри
Наліпки
Значки
Папки
Виготовлення сувеніврної продукції з фанери, МДФ та акрилу
Візитні картки
Друк на повітряних кульках
Кружки з нанесенням зображення
Листівки
Магніти
Календарі

Поліграфічний виріб, що відноситься до рекламної та сувенірної продукці. Календар гармонійно поєднує в собі функціональну користь і можливість стати дієвим рекламним носієм. Він є невід'ємним атрибутом планування, необхідний для офісного життя, а також є в кожному будинку.

Бланки

Бланк — це віддрукований аркуш паперу з дотриманням фірмового стилю, призначений для подальшого заповнення та внесення записів у відведені місця (від руки або машинним способом) згідно дизайну.

У нас можна замовити друк цифровий, офсетний та на різографі. Цифровий друк (одно- або двосторонній друк) актуальний при невеликих тиражах на крейдовому папері щільністю від 90г/м2 та різних форматів.

Журнали
Журнальне видання — це блок скріплених аркушів певного формату з надрукованим на них матеріалом, що знаходиться в обкладинці або палітурці згідно видавничим вимогам. Журнали можуть бути стандартних форматів (А5, А4) так і нестандартних. В залежності від якості та щільності паперу, способу брошурування, ми пропонуємо ...
Тиснення на блокнотах та щоденниках

Дуже популярним у сфері поліграфії є тиснення. Цей метод застосовується в рекламі, для виготовлення іміджевої та сувенірної продукції. Тиснення надає блокнотам, щоденникам чи плагінам привабливий і вишуканий зовнішній вигляд. Для перенесення логотипу чи зображення на поверхню використовується кліше під гарячим пресом. Наша поліграфія пропонує тиснення з використанням фольги різного кольору (срібло, золото), так і без неї (сліпе тиснення). Наші дизайнери оперативно та деталізовано розроблять макет для виготовлення Вашого кліше, яке буде використовуватися не один рік.

Нанесення на пакети під замовлення
Найпопулярнішими видами пакетів є так звані «банани» та «майки». Замовити пакети у нас на поліграфії Ви можете з одностороннім друком, з двостороннім, з нанесенням в одну чи більше фарб, в широкій колірній гамі та різних розмірів
Брелоки
Брелоком (брелок) називають невелику прикрасу на ланцюжку, яка має вид підвіски і слугує аксесуаром. Це не просто красивий, але ще і потрібний сувенір. Чудовими подарунками для рідних та друзів вважаються брелоки — сувеніри або ж брелоки — амулети.
Тамподрук на ручках

Тамподрук — це універсальний і найбільш поширений метод нанесення логотипу, слогану, зображення на сувеніри в тому числі й на ручках. Сфера застосування тамподруку надзвичайно широка: ручки, брелоки, запальнички, годинники, відкривачки та більш габаритні деталі з пластику, скла, металу та дерева. Тамподрук ідеально підходить для нанесення на складні поверхні. Замовити нанесення на ручки або друк на іншіх виробах, можливо звернувшись до нас. Ви маєте можливість замовити ручки з нанесенням в один, два або три кольори з однієї чи двох сторін.

Фотошпалери

Виготовлення картин на полотні за допомогою фотодруку — це спосіб отримати відмінну картину, схожу на оригінальне зображення. Картина, віддрукована на полотні, виглядає набагато краще, ніж репродукція на папері, і зможе прикрасити квартиру або офіс. Це дуже креативний спосіб декорувати свою квартиру або офіс барвистими зображеннями природи, тварин або пам'ятними фотографіями. Поліграфія «Магік» пропонує друк фотошпалер різних розмірів за Вашим макетом або Ви можете звернутися за допомогою до наших дизайнерів, які з легкістю допоможуть Вам виготовити ідеальний макет для майбутніх фотошпалер.

ПВХ
Таблички з ПВХ — це рекламні елементи, як правило, прямокутної форми, які оточують нас як в приміщенні, так і на вулиці. Вони незамінні в створенні інформаційних стендів і табличок. Властивості ПВХ (полівінілхлориду) роблять його найбільш універсальним пластиком для зовнішніх і внутрішніх робіт. Він досить легкий, жорсткий, не крихкий. І найголовніше — це найдешевший з усіх листових матеріалів для реклами, який відмінно підходить для друку.
Куточок споживача
Куточок споживача — обов'язковий інформаційний стенд, який містить інформацію про права споживача. Куточки споживача можна побачти на будь-якому підприємстві, а також в дитячих садочках, школах та інших установах. Виготовляються стенди різного розміру з ПВХ, на які прикріплюються кишеньки. На них можна розмісити всю необхідну інформацію. Колір та розмір залежать від потреб замовника. Ціна на такі куточки споживача залежить від кількості кишень та розмірів самого стенду...
Композитна панель

Таблички з композиту відрізняються довговічністю, стійкістю до несприятливих погодних умов. Композит — багатошаровий матеріал (складається з металу, полімерного матеріалу і алюмінієвого сплаву) здатний витримувати перепади температур, вплив води. Наша поліграфія виготовляє з композиту таблички на будинки (фасади і стіни будівель), паркани, стовпи. А токож таблички для вулиці й приміщень.

Лайтбокс

Лайтбокс — дуже ефективний і відносно недорогий рекламний носій. За конструкцією лайтбокси зазвичай являють собою прямокутний короб на рамі, лицьова частина якого є носієм рекламного повідомлення. У темний час доби, зсередини цей короб підсвічується люмінесцентними лампами або світлодіодними модулями. Завдяки своїм габаритам, лайт-бокси використовуються на вулицях великих міст, привертаючи увагу перехожих, особливо в темний час доби.

Штендер
Штендер — це переносний рекламний щит. До переваг цього виду реклами слід віднести мобільність штендера, його компактність та легкість для транспортування. Яскрава картинка, інформація про ваші акційні заходи чи про низькі ціни та особливі послуги, перелік товарів — ось далеко не весь список різноманітних анонсів, які ви можете розмістити на переносному штендері.
Оперативна поліграфія
Поліграфія «Магік» надає повний комплекс послуг по виробництву поліграфічної продукції, одна із наших переваг – це оперативна поліграфія. Це швидкісне виробництво друкованої продукції. Точніше, це найкращий спосіб в мінімально короткі терміни, отримати максимально якісні матеріали по доступній вартості. Головні плюси такого виду друку — швидкість, якість та зручність. Зазвичай терміни такого виробництва складають від 3 до 24 годин. У нас Ви швидко та якісно можете замовити кольоровий друк на папері щільністю від 80г/м2, тиражністю від 1 шт, форматом від звичайної візитки до А3+ з матовою чи глянцевою ламінацією, біговкою, перфорацією, брошуруванням.
Конверти
Ділова поштова переписка й досі не втратила своєї актуальності, але тепер на зміну звичайним та банальним конвертам, прийшли конверти з індивідуальним дизайном. Найчастіше замовляють друк конвертів з логотипом, але також можна наносити інші елементи: девізи, гасла, візерунки в корпоративних кольорах.
Буклети

Буклет (ліфлет, євробуклет) являє собою віддрукований з обох сторін аркуш з одним або декількома фальцами. Завдяки малому розміру в складеному вигляді, буклети використовуються як роздатковий матеріал. В рекламному буклеті дуже зручно структурувати інформацію, оскільки, наприклад, при двох фальцах Ви отримаєте шість смуг, на кожній з яких можна розмістити текст та зображення.

Пластикові картки
Пластикові картки — це сучасний високотехнологічний носій інформації. Сфера використання пластикових карток доволі широка і вона постійно збільшується, проникаючи у нові галузі. Сьогодні перевагами дисконтних карт користуються не лише підприємства великих мегаполісів, а й магазини невеликих міст. На нашому обладнанні ми реалізуємо комплексний підхід при виготовленні пластикових карток будь-якого формату та складності. Виготовлення займає 5 днів. Розмір карток 86х54 мм, матеріал — якісний білий пластик (прозорий, срібний та золотий) товщиною 0,76 мм.
Блокноти

Блокноти з логотипом компанії - це офісний вид поліграфічної продукції та загальновживаний спосіб занотувати потрібну інформацію.

Найбільшою популярністю користуються формати А6 (105х148 мм), А5 (148х210 мм) і А4 (210х297 мм), а також різні креативні міні форми. Саме ці основні формати поліграфія «Магік» пропонує своїм клієнтам. Також блокноти розрізняються по наповненню, використанню матеріалів, кольоровості, і, звичайно ж, дизайну.

Килимки для комп'ютерної мишки
Килимок для комп'ютерної мишки — один з найпопулярніших носіїв корпоративного стилю в офісі Вашої компанії, або ж відмінний сувенірний подарунок для друзів, рідних та коханої людини.
Пазли

Щоб здивувати близьку людину, тоді замовляйте в подарунок фотопазл. Такий невеличкий, але приємний подарунок можна поставити у рамку, або навіть повісити на стіну. Виготовлення пазлу не є дороговартісним і часозатратним. Ми виконуємо замовлення за кілька днів.

Прапори
Прапори — це відмінні аксесуари для прикраси будь-якого заходу, головна мета яких — створювати святковий вигляд. Їх можна зустріти на офіційних зустрічах, презентаціях, змаганнях або рекламних акціях. Існує кілька цільових призначень такої продукції: він може бути державним, національним, торговим, військовим або корпоративним.
Друк на футболках

Футболки з нанесенням логотипу компанії, фото чи надпису — це унікальна сувенірна продукція. Поліграфія «Магік» пропонує сублімаційний друкта та флекс нанесення.

Сублімаційне нанесення.

Методом сублімації наносяться не тільки складні логотипи, а й малюнки та фото. Друк від 1 штуки! Нанесення зображення за технологією сублімації можливе тільки на білі або світлі синтетичні футболки з високим вмістом поліестерових волокон. Також слід зазначити, що це найшвидший і найдоступніший спосіб нанесення...

Широкоформатний друк
Важко уявити магазин без вивіски та графіка роботи, театр без афіші, лікарню, школу чи дитячий садок без таблиць, схем. Навіть сучасне весілля вже не минає без яскравої фотозони. Вся ця продукція відноситься до широкоформатного друку. Донедавна одним з основних напрямків застосування такого виду виробництва була лише зовнішня реклама: білборди, сітілайти, брендування транспорту, торгових точок, вітрин. Але з кожним роком необхідність у такому друці зростає: декорування урочистих подій (весільні банери, привітальні плакати тощо), оформлення інтер’єрів (фотошпалери, друк на холсті), виготовлення інформаційних стендів для шкіл, садочків.
Плівка оракал
Самоклеюча плівка — користується неабиякою популярністю, як носій, для широкоформатного друку. Спектр її застосування досить широкий від декорації приміщень, оформлення вітрин, вивісок, брендування вікон, штендерів для автотюнінгу, виготовлення інформаційних вказівників до розміщення рекламних кампаній на поверхнях громадського транспорту. Всі плівки мають відмінності між собою в товщині самої плівки, рівні розтягування, довговічності використання, властивостей друку на ній та ін.
Банер
Банер — гнучкий, еластичний, міцний, універсальний матеріал. Його застосовують як в рекламних конструкціях — щитах, арках, що кріпляться на фасадах будинків, магазинів, так і в середині приміщень. Перевагою даного матеріалу є стійкість до температурних перепадів, дії сонячного випромінювання та опадів. У нас ви можете замовити банери...
Сувенірна продукція
Сувенірна поліграфічна продукція є частиною рекламної компанії, спрямованої на залучення потенційних клієнтів. Сувенір отриманий на презентації, прес-конференції, (блокнот з ручкою чи чашка або футболка) стане приємним подарунком, який буде використовуватися не один день. На поліграфії «Магік» ви можете замовити різні варіанти сувенірів з нанесенням логотипу компанії або іншого малюнка на будь-який смак.
Дипломи

Дипломи широко використовуються як іміджева та сувенірна продукція у рекламній сфері. Кінцевий продукт завжди привертає до себе увагу, аже друк на металі наноситься за допомогою технології сублімації, яка дозволяє друкувати практично будь-який колір на листі металу, при цьому зберігається абсолютно чітка і точна передача всіх елементів. У нас можна замовити дипломи на металевій пластині (золото чи срібло) розміром 100 х 150 мм, 150 х 200 мм, 200 х 250 мм та 225 х 300 мм, яка закріплюється на дерев’яній основі. 

Флаєри

Простий і дуже популярний вид рекламної поліграфічної продукції розмірів 99x210 мм, що друкується на крейдованому папері щільністю від 90 г/м2. Наша поліграфія також пропонує друк флаєрів:

  • А7,
  • А6,
  • А5,
  • А4,
  • А3 та інших.

Такі формати дозволяють розмістити усю необхідну інформацію: зображення, текст, контакти, акційні пропозиції та багато іншого. Єврофлаєри легко надсилати в звичайних конвертах євро формату. У нас Ви можете замовити друк флаєрів різних розмірів, а також...

Наліпки

Наліпки — вид рекламної поліграфічної продукції, що складається з двох шарів: верхнього клейового шару з нанесеним зображенням і нижнього паперового (він запобігає прилипання наліпки). Друк здійснюється з використанням паперу Reflatak різного формату з будь-якою тиражністю. У нас ви можете замовити:

- стандартні, круглі, з висіченням наліпки;

- етикетки та стікери;

- об’ємні наліпки (шильди);

- розмірами 50х90 мм, 70х90 мм, 90х90 мм та форматами А6,А5,А4,А3;

- з ламінацією глянцевою та матовою;

- з фігурною висічкою.

Значки
Одним з напрямів нашої компанії у створенні сувенірної продукції є виготовлення значків. Цей атрибут широко використовується, як в школах, дитячих садочках для дітей, так і в великих компаніях для співробітників компанії, на виставках, конференціях, семінарах та інших заходах. Ви можете замовити значки з логотипом або фірмовою символікою малим або великим тиражем.
Папки

Виготовлення папок з логотипом — ще один з дієвих методів підтримки іміджу власної компанії. Вони мають презентабельний вигляд, тому і документація отримує особливий статус, що підкреслює її важливість. Ми виготовляємо папки А4 формату на крейдованому папері щільностю 350г/м2, що дозволяє їм довго зберігати відмінний зовнішній вигляд. Як і більшість поліграфічної продукції, папки можуть мати захисну глянцеву чи матову ламінацію, а також вибіркове лакування.

Виготовлення сувеніврної продукції з фанери, МДФ та акрилу

Мережа магазинів «Магік» надає послуги по виготовленню виробів з фанери, МДФ та акрилу на замовлення. Фанера є одним з найпопулярніших матеріалів для виробництва сувенірів, елементів декору чи брендової продукції. Завдяки спеціальним технікам обробки фанери, ми створюємо конструкції будь-якої технічної складності.

У нас на виробництві використовуються різні методи обробки матеріалу...

Візитні картки

Візитні картки — це найважливіша частина корпоративного стилю компанії, а також іміджу ділової людини. У нас Ви оперативно та якісно можете замовити друк візитних карток різних форматів і тиражів:

з використанням паперу будь-якої щільності від 80г/м2 до 450г/м2;

одно- чи двостороннім друком;

з глянцевою та матовою ламінацією, або без ламінації;

з можливістю заокруглення кутів;

на дизайнерському картоні;

з конгревним тисненням.

До нестандартного друку візитівок можна віднести:

друк з використанням УФ лаку та гібридне вибіркове лакування. Це спосіб нанесення відразу і глянцевого, і матового лаку в процесі друку (подвійне лакування в лінію). Ця технологія дозволяє створити багатогранний рельєф малюнка, а також надати індивідуальні тактильні властив

Друк на повітряних кульках
Повітряні кульки — яскраві рекламні носії, що привертають увагу потенційних клієнтів, як дорослих так й дітей. Наша поліграфія виконає друк вашого логотипу, малюноку, зображення на повітряних кульках з тиражем від 100шт.
Кружки з нанесенням зображення
Кружки — необхідні столові предмеит щоденного використання. Вони стануть оригінальними подарунками або тонким рекламним ходом, варто лише застосувати фантазію. Для нанесення можна вибрати фото, напис з побажаннями, логотипи компаній, фірмові знаки, тексти.
Листівки

Цей вид поліграфічної продукції включає в себе рекламні, корпоративні, вітальні листівки та багато інших. Це відмінний вибір для привітань, презентації компанії та супроводу найважливіших подій в житті та бізнесі. Для виготовлення листівок ми використовуємо папір різної щільності або дизайнерський картон високої якості

Магніти
Магніти — один з найпоширеніших предметів рекламної та сувенірної продукції. Ці маленькі і на перший погляд банальні деталі можна перетворити в пам'ятні речі. На магнітах можливий друк будь-якого фото, зображення та тексту
Наші сторінки: