Виробник Сонет

Продукція торгової марки "ЗХК" серії "Сонет" була розроблена для студійного навчання, а також для тих, хто обожнює експериментувати в різних техніках малювання. Вигідна особливість цієї художньої лінійки – органічне поєднання класичних традицій із сучасними матеріалами й технологіями. Спеціальна рецептура зробила ці фарби не тільки якісними, але й доступними по ціні для бажаючих розкрити себе в живопису. Так, дорогі пігменти неорганічного походження (кадмій, кобальт) у них було замінено на світлостійкі органічні. При цьому аналоги повністю збігаються за відтінками із оригінальними кольорами.

Різноманітний асортимент серії

Продукція "Сонет" вражає представленим на ринку вибором товарів для творчості. Учні художніх студій, митці-початківці, аматори можуть підібрати для себе:

  • акрилові, гуашеві, акварельні, олійні фарби,
  • пастель суху та масляну,
  • акрилові ґрунти, лаки.

Лінійка призначена насамперед для любителів, учнів, тому одним із принципів виробника є забезпечення легкості в роботі. Через це кольорова палітра складається з основних, найпопулярніших кольорів; час висихання – максимально короткий; продукція випускається не лише окремими кольорами, а й компактними комплектами, до яких входять туби по 10 мл. Такими наборами зручно користуватися як у студії, класі, так і в парку, дорозі, на відпочинку.

Також до серії входять допоміжні матеріали, інструменти, які зроблять творчий процес ще більш захопливим, цікавим і зручним.

Фарби від "Сонет"

Шанувальники живопису можуть порадувати себе якісними олійними фарбами, що відзначаються яскравістю, чистотою кольорів, пастоподібністю. Збалансованість за часом висихання дозволяє сміливо експериментувати зі змішуванням і не боятися при цьому неприємних ефектів.

  • Акрилові палітри підходять як для занять живописом, так і для декору. Вони легко змішуються з водою, ефектно наносяться на різні поверхні (папір, картон, полотно, скло, кераміку, метал, дерево тощо). Після висихання утворюють стійку еластичну плівку, що не піддається змиванню.
  • Гуашеві фарби використовуються для малювання й художньо-оздоблювальних робіт. До рецептури входять пігментні пасти, синтетичні сполучні елементи, що відрізняє продукцію від професійної. Матеріали прекрасно поєднується між собою та білилами, утворюючи унікальні кольори; розмиваються водою. Після висихання поверхня набуває матовості, благородної оксамитовості.
  • Акварель відрізняється інтенсивністю відтінків, чудово розноситься по поверхні, легко береться на пензель. Рекомендовані до використання в художній освіті.

Основні переваги серії "Сонет" від "ЗКХ"

Матеріали, представлені даною торговою маркою, мають позитивні якості, які вирізняють їх серед іншого товару для творчості:

  • вигідне співвідношення якості та ціни,
  • найбагатша кольорова палітра гуашевих фарб,
  • великий асортимент супутніх матеріалів і реманенту.