Виробник Tiger

Компанія Tiger Enterprise була заснована в 1972 році як невелика сімейна майстерня з виробництва пеналів. Поступово виробництво розширювалося й розросталося. У 80-х з'являється бренд Tiger Family, під яким стали випускати одні з перших шкільних ранців з укріпленими ручками, світловідбивачами, а в 90-х – з ергономічною спинкою. Своєю метою й покликанням компанія бачить створення щасливого, здорового та безпечного навчання та дозвілля для дітей та дорослих.

Сьогодні Tiger Enterprise є одним із найбільших в світі виробників, що спеціалізуються на зручних, якісних шкільних портфелях, рюкзаках і пеналах. Спочатку продукція була орієнтована виключно на європейський ринок. Тепер бренд відомий у п’ятдесяти країнах світу, тридцять з яких знаходиться в Європі.

Секрети високих досягнень

Переваги продукції даної торгової марки визначаються стратегією успіху, що базується на трьох основних принципах:

  • якість,
  • ергономічність,
  • безпека.

Протягом більше сорока років компанія працює над розвитком передових технологій, забезпечує передачу напрацьованого досвіду новим поколінням інженерів та робітників. Таке ставлення до організації виробничого процесу забезпечує високу якість, якій приділяється першочергова увага. Адже від цього залежить задоволеність споживача, а отже, імідж і популярність бренду.

Шкільний рюкзак повинен бути зручним, легким і безпечним для хребта,  сприяти здоровому зростанню дитини. Тому всі ранці перевірені, сертифіковані й рекомендовані лікарями-ортопедами і фахівцями зі спортивної медицини.У цьому полягає ергономічность – другий принцип, на який необхідно звертати увагу.

Усі матеріали, з яких виробляються товари TIGER, проходять ретельну перевірку на вміст шкідливих речовин. Тому батьки можуть не переживати за здоров'я дитини. Щоб зберегти школярів, студентів від дорожніх пригод, виробники обов'язково використовують у своїх виробах світловідбивні елементи. Таким чином, третім принципом, що забезпечує стратегію успіху бренду, є безпека.

Яскравий асортимент шкільного й молодіжного текстилю

Вибираючи сьогодні продукцію даної торгової марки, Ви можете бути впевненими, що навчання й дозвілля буде яскравим, веселим, різноманітним, адже всі вироби Tiger розроблені спеціально для максимального комфорту дітей та молоді в школі, на прогулянці:

  • ергономічні каркасні ранці, виготовлені згідно з  рекомендаціями ортопедів,
  • стильні м'які шкільні молодіжні рюкзаки,
  • пенали та сумки різних моделей.

Колекції текстилю від торгової марки Tiger задовольнять потреби різних вікових категорій, адже адаптовані під особливості кожної групи.