Творча студія

Tvorcha stydia
Tvorcha stydia

Творчість і її прояви є невід’ємними частинами життя кожної людини, тому, що вони формують характер і смаки. Здатність творити закладена у всіх людях. Ця здатність приносить радість.

Творча людина не обмежує себе сферою діяльності. Творчість не вимагає від всіх бути акторами або художниками, а дає можливість особистості підкреслити красу світу своїм баченням – це і надає творчості додаткову цінність.

Творча Студія Магік створена з метою надихнути на творчість людей будь-яких професій, оригінальних підлітків та винахідливу молодь.  А також малечу, адже ми впевнені, що здібності до творення є в кожної дитини, і їх необхідно правильно розвивати. Чим раніше це почати робити, тим більше шансів, що з неї виросте неординарна творча особистість. 

Отже, Творча Студія Магік - джерело креативу та натхнення. Саме тут вам пояснять, як працювати з олійними, акриловими, акварельними, темперними, гуашевими фарбами та як підібрати поверхню для вашого майбутнього шедевру, які пензлі краще використовувати. Також,  можна дізнатися різницю між малюнком та рисунком, між пейзажом та натюрмортом.

Творча Студія навчить вас створювати оригінальні прикраси із бісеру, шерсті, фоамірану, фетру, полімерної глини. Разом з нею ви маєте можливість стати справжнім дизайнером одягу. Ви навчитесь розмальовувати свій одяг фарбами для текстилю, щоб він став модним і неповторним.

На творчих заняттях ви створите авторський посуд, розмалювавши його фарбами для скла та кераміки. А ще Творча Студія запропонує вам техніку декупаж та пояснить як із ним працювати на фанерній, дерев’яній чи скляній основі. Також навчить вас вишивати стрічками, бісером та нитками муліне.

А щоб ваша оселя завжди була оригінальною, пропонуємо вам виготовити декоративні віночки, топіарій, квіти з фоамірану, іграшки з шерсті та багато іншого. 

Творча Студія  Магік – це ваше натхнення, мрії, реалізація талантів з користю для інших!

 
 
 
 
Наші сторінки: